Turkish Service Agency tarafından vize başvurularını toplamak, takip etmek ve sonuçlandırmak amacı ile kurulmuş bir marka olan TSA Visa 50’yi aşkın çalışanı ve 6 ayrı ülkede bulunan ofisleri ile yılda yaklaşık 50.000 vize dosyasına bakarak faaliyet göstermektedir.

TSA Visa ofisleri başta Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere Schengen üye ülkeleri, ABD, İngiltere, Rusya, Çin, BAE, Suudi Arabistan vb ülkelerin vize başvurularını aktif olarak takip etmekte ve sonuçlandırmaktadır. Başvuru sahibinin doğru sonuca ulaşması en temel prensibimizdir. Bu gayemiz
doğrultusunda misafirlerimize üst seviye servis hizmetleri sağlayarak seyahatlerine katkı sağlamak en önemli görevimizdir.

ISTANBUL

TSA Visa İstanbul olarak, Türk vatandaşlarının ve Türkiye’de ikamet eden farklı uyruklu kişilerin seyahati için gerekli olan tüm vize taleplerikonusunda hizmet vermekteyiz. Ülkemizde faaliyet gösteren ve ilgili ülke büyükelçilikleri tarafından yetkilendirilmiş resmi yetkili tüm vize şirketleri ile özel anlaşmamız bulunmaktadır. Misafirlerimizin Schengen, ABD, İngiltere, Rusya, Çin, BAE, Yunanistan,Suudi Arabistan gibi tüm ülkeler için vize taleplerini alıyoruz. Vize başvurusunun kişisel bir süreç olduğuna inanan alanında uzman kadrosu ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor, ülkeler arası vize anlaşmalarını ve ülkelere özel vize prosedürlerini göz önünde bulundurarak başvuru stratejisini belirliyoruz. Doğru ve sonuç odaklı çalışarak değişen vize prosedürlerine ve başvuru teknolojilerine ayak uyduruyor, başvurularınızın mümkün olan en iyi sonuç ile sonuçlanmasında katkı sağlıyoruz.

Ayrıca TSA Visa İstanbul olarak ülkemize seyahat etmek isteyen yabancı
uyruklu kişiler için E-Visa, C1 Visa ve Sticker vizelerin resmi sistem girişlerini yaparak yurtdışında faaliyet gösteren başta kendi şubelerimiz ve acentelerin hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

TSA VISA ADDIS ABABA

Etiyopya’nın Addis Ababa Kentinde en işlek bölgesi olan Bole’de bulunan ofisimiz TSA Visa Addis Ababa, 2018 yılı Aralık ayından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ile olan anlaşmasına istinaden T.C. Addis Ababa Büyükelçiliği nezdinde ve yetkilendirmesinde vize başvurularını ala-bilen tek yetkili ofis konumundadır. Müşterilerimiz ofisimizin maksimum konfor sağlanmış koşullarında Türkiye Cumhuriyeti vize başvurularını kolaylık ile yapabilmektedir. Türkiye’ye muhtelif sebeplerle seyahat etmek isteyen misafirlerimiz, takibini gerçekleştirdiğimiz pasaportunun işlemleri tamamlandığında kendilerine haber verilmesi akabinde pasaportunu ofisimizden teslim alabilmektedir.

TSA VISA KHARTOUM

Sudan’ın başkenti Hartum kentinde 2018 yılında hizmete aldığımız ofisimiz TSA Visa Khartoum Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ile olan anlaşmasına istinaden T.C. Hartum Büyükelçiliği ve Konsolosluğu nezdinde ve yetkilendirmesinde olarak Türkiye Cumhuriyeti vize başvurularını alabilen tek yetkili başvuru merkezi konumundadır. Müşterilerimiz ofisimizin konforlu koşullarında Türkiye Cumhuriyeti vize başvurularını kolaylık ile yapabilmektedir. Misafirlerimiz başvurusunu alarak takibini  erçekleştirdiğimiz pasaportunu, işlemleri tamamlandığında ofisimizden teslim alabilmektedir.

TSA VISA DJIBOUTI

Cibuti’nin aynı isimli başkentinde bulunan ofisimiz TSA Visa Djibouti, 2020 yılında Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilmesine istinaden T.C. Cibuti Büyükelçiliği nezdinde ve koordinasyonunda vize başvurularını alabilen tek yetkili ofis olarak hizmete başlamıştır. Başvuru merkezimizde sağlanan konforun yanında her türlü bilgilendirme ve süreç takibi başarı ile yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vize başvurularını kolaylık ile yapabilmekte olan başvuru sahipleri, takibini gerçekleştirdiğimiz pasaportunun işlemleri tamamlandığında ilgili birim çalışanlarımızın bilgilendirmesi ile ofisimizden teslim alabilmektedir.

TSA VISA ASMARA

Doğu Afrika’nın en müstesna ülkelerinden biri olan Eritre’nin başkenti olan Asmara’da bulunan ofisimiz Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı oluru ile T.C. Asmara  Büyükelçiliği koordinasyonunda vize başvurularını alabilen tek yetkili ofis konumundadır. 2020 yılında hizmet vermeye başlayan ofisimizde müşterilerimiz ofisimizin ergonomik koşullarında Türkiye Cumhuriyeti vize başvurularını kolaylık ile yapabilmekte, takibini gerçekleştirdiğimiz pasaportunun işlemleri tamamlandığında ofisimizden teslim alabilmektedir.

TSA TRAVEL MISURATA

2016 yılında kurduğumuz ve İstanbul dışında ilk ofisimiz olan Libya’nın Misurata kentinde bulunan ofisimiz TSA Travel Misurata, başta Türkiye Cumhuriyeti vize başvuruları için servis vermektedir. Ofisimiz E-Visa dışında,Büyükelçiliğimizden yetki almış aracı kurumlar üzerinden C1 Visa ve Sticker vizeler ile ilgili müşterilerimize hizmetlerine devam etmektedir. TSA Travel Misurata ayrıca Türk vatandaşları ve Türkiye’de ikamet eden diğer uyruklu kişiler için Libya vizesi ve Libya ikamet başvuruları konusunda da profesyonel ekibimiz ile sahada görev yapmaktadır.